• Özel ders (matematik)

  Özel ders (matematik)

  Ege üniversitesi matematik bölümü öğrencisiyim ortaokul ve lise öğrencilerine matematikten 4 yıldır özel ders veriyorum. Beceri temelli(yeni nesil)soru odaklı çalışmalar yapıyorum. Öğrencinin analitik düşünme ve çözüm odaklı olmasına yardımcı olup pratik işlemlerle soru çözme tekniklerini anlatıyorum.
  ÖZEL DERS İLANINA GİDİN >> Özel ders (matematik)

 • Fen bilimleri alanında ders veriyorum.

  Fen bilimleri alanında ders veriyorum.

  Feni eğlenceli hale getiriyoruz. feni öğrenmek öğrenirken sıkılmadan dinlemek istiyorsak beraber derse başlayabiliriz. haydi başarmayaa…
  ÖZEL DERS İLANINA GİDİN >> Fen bilimleri alanında ders veriyorum.

 • Her seviyeye uygun;İlkokul-Ortaokul-Lise Ara Sınıflar-Bursluluk Sınavı-LGS-TYT-AYT-DGS-KPSS-EKPSS-AÖF-ALES-PMYO-YÖS MATEMATİK dersleri-YÖS

  Her seviyeye uygun;İlkokul-Ortaokul-Lise Ara Sınıflar-Bursluluk Sınavı-LGS-TYT-AYT-DGS-KPSS-EKPSS-AÖF-ALES-PMYO-YÖS MATEMATİK dersleri-YÖS

  Merhaba arkadaşlar,ben Kerem Hocaaa 😀

  İnönü Üniversitesi Matematik Öğretmenliği Bölümü mezunuyum. Ayrıca ikinci üniversite olarak İnönü Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi öğrencisiyim,(Unutmayın,en iyi öğretmen hep öğrenci kalandır!)Kendi özel ders büromda öğretim hayatında 9 yılı doldurmuş bulunmaktayım.Derslerimiz büromuzda birebir ve grup özel dersi (bir grupta ki öğrenci sayısı en fazla 4 kişi) olarak işlenmektedir.YKS grubu öğrencilerimde matematik ve geometri derslerimi kendi hazırlamış olduğum özel ders föylerimde işlemekteyim.Öğrencime konuyu anlatıp özellikle ona kalem tutturarak soruyu kendisinin çözmesini sağlamak ve böylece daha iyi bir seviyeye gelmesine yardımcı olmak temel amacımdır.

  Derslerimi ayrıca;

  1) Grup dersi alacak öğrencilerimize grup indirimi uygulanacaktır,

  2) Öğrenci Evinde verilen derslerin ücreti farklılık göstermektedir.
  ÖZEL DERS İLANINA GİDİN >> Her seviyeye uygun;İlkokul-Ortaokul-Lise Ara Sınıflar-Bursluluk Sınavı-LGS-TYT-AYT-DGS-KPSS-EKPSS-AÖF-ALES-PMYO-YÖS MATEMATİK dersleri-YÖS

 • *Türkçe *Türk Dili ve Edebiyatı

  Sınavlara Hazırlık

  Ders Takibi

  Öğrenci Koçluğu
  ÖZEL DERS İLANINA GİDİN >> *Türkçe *Türk Dili ve Edebiyatı

 • Deneyimli matematik öğretmeninden indirimli özel ders

  Deneyimli matematik öğretmeninden indirimli özel ders

  16 yıllık matematik öğretmeniyim.Yüksek lisans mezunuyum.TYT,AYT ve LGS ye yönelik matematik özel dersi veriyorum.9,10,11. Sınıf düzeyinde ve 5,6,7. Sınıflara yönelik de okula takviye özel ders veriyorum.Ders verdiğim öğrencilerimin başarısı için elimden geleni yaparım.Her zaman öğrencilerim, derslerimden memnun kalırlar.Öğrencimin ihtiyacına ve seviyesine göre ders işlerim. 16 yıllık tecrübemi derslerimde yansıtırım.Matematik dersini sevdiririm.Önyargılı olanlar zamanla önyargılarında arınırlar.Dersimi işlerken öğrencinin anlayacağı yöntemleri kullanırım.Öğrencinin ihtiyacına göre dersimi işlerim.Öğrenci konuyu anlamadan geçmem.Onu motive ederim.Ödev verip takip ederim.Aynı zamanda eğitim koçuyum.Öğrencinin yüksek motivasyona sahip olması için gerekeni yaparım.
  ÖZEL DERS İLANINA GİDİN >> Deneyimli matematik öğretmeninden indirimli özel ders

 • Ege Üniversitesi Matematik Mezunundan Matematik Özel Dersi

  Ege Üniversitesi Matematik Mezunundan Matematik Özel Dersi

   

  Ortaklar Anadolu Öğretmen Lisesinin ardından Ege üniversitesi matematik bölümünden mezun oldum. 5 yıldır matematik özel dersi veriyorum. Farklı sınıf gruplarından farklı öğrencilere ders vermekteyim. İlk amacım öğrencilerin olumsuz tecrübelerinden kaynaklı matematiğe karşı ön yargılarını gidererek matematiği sevdirmek. Derslerimiz de bol soru çözümü yaparak öğrencinin soru çözmeyi bir zorunluluk değil de alışkanlık haline getirmesini amaçlıyorum bu sayede sınav senelerinde zorluk çekmeden sınav sürecine adapte olabilirler.
  Salgın nedeniyle öğrencilerin derslere karşı istek ve motivasyonu azalmıştır bu nedenle özel ders her öğrencinin ihtiyacı haline gelmiştir. Bu konuda çocuklarınıza gerekli eğitimi vermek ve onları derslerine yeniden alıştırmak isterim.
  ¶Grup derslerinde kişi sayısına göre fiyat değişiklik gösterir.
  ¶Haftalık ders sayısının fazlalığına göre fiyata indirim yapılmaktadır.

   
  ÖZEL DERS İLANINA GİDİN >> Ege Üniversitesi Matematik Mezunundan Matematik Özel Dersi

 • Fen bilimleri alanında ders veriyorum.

  Fen bilimleri alanında ders veriyorum.

  Feni eğlenceli hale getiriyoruz. feni öğrenmek öğrenirken sıkılmadan dinlemek istiyorsak beraber derse başlayabiliriz. haydi başarmayaa…
  ÖZEL DERS İLANINA GİDİN >> Fen bilimleri alanında ders veriyorum.

 • 6-7-8 sınıflar için matematik

  6-7-8 sınıflar için matematik

  6-7-8 sınıflar için matematik konu anlatımı ve soru çözümleri ile özel. Derslerde öğrencimin beklentisini anlamak için değerlendirme görüşmesi yaptıktan sonra hangi konularda nerelerde zorlanıyor bunları tespit edip, eksik kısımları konu anlatımı ile pekiştirip soru çözümleri ile altyapısını oluşturmaya çalışırım. Bir sonraki ders için pekiştirme yapılması açısından ödev veririm ve bir sonraki ders ödevler üzerinden devam ederiz Ders süresine göre kafamda yaptığım planlamayı uygulamaya özen gösteririm ancak anlaşılmayan konuları süre gözetmeksizin anlatmaktan çekinmem.
  ÖZEL DERS İLANINA GİDİN >> 6-7-8 sınıflar için matematik

 • Matematik Özel Ders

  Matematik Özel Ders

  Sekiz senedir Matematik ve Geometri alanında devlet ve özel kurumlarda öğretmenlik yaptım, ayrıca özel ders verdim. Bursa Teknik Üniversitesi Matematik bölümünden mezunum. Öğretim tekniklerimde genelde konuları ezberletmek yerine kavratmaya ve daha sonra bunları mümkün mertebede bol örneklerle hem pekiştirmeye hem de somutlamaya çalışırım. Bir nevi yeni nesil sorularını kavrama sürecine hazırlarım. Günde en az iki saat kadar ders vermekteyim. Bunu da konuları parçalamamak için yaparım. 5,6,7,8,9,10,11,12. sınıf, mezun, LGS, YKS, DGS, KPSS’ye hazırlanan öğrencilere ders verebilme yetkinliğine sahibim. Ama daha çok LGS ve YKS öğrencileriyle çalıştım.
  ÖZEL DERS İLANINA GİDİN >> Matematik Özel Ders

 • Her Seviyeye Uygun Diksiyon Dersleri ve Sesi Doğru Kullanma

  Her Seviyeye Uygun Diksiyon Dersleri ve Sesi Doğru Kullanma

  Merhaba, 6 yıldır diksiyon ile ilgilenmekteyim. Nefes egzersizleri, sesi doğru kullanma ve buna yönelik pratikler ile başlayıp diksiyon ve güzel konuşma üzerine eğitim vermekteyim. Her seviyeye uygun bir eğitimdir. Dersleri öğrenci odaklı ve ihtiyaca göre pratiği artırarak işlemekteyim. Diksiyonunuzu geliştirmek istiyorsanız doğru adrestesiniz. İlk dersi tanışmak ve dersin akışını konuşmak için ücretsiz gerçekleştirmekteyim. Gerekli sertifikam mevcuttur.

  ÖZEL DERS İLANINA GİDİN >> Her Seviyeye Uygun Diksiyon Dersleri ve Sesi Doğru Kullanma

Web sitenizi WordPress.com ile oluşturun
Başla